HERKONU FORUM SİTESİ

Herkonu Forum Sitesi'ne Hosgeldiniz.

Gaziosmanpaşa'daki korkunç cinayet aydınlandı !!! FLAPPINGBUTT

Ailemize katilmak ister misiniz ? glsme

Join the forum, it's quick and easy

HERKONU FORUM SİTESİ

Herkonu Forum Sitesi'ne Hosgeldiniz.

Gaziosmanpaşa'daki korkunç cinayet aydınlandı !!! FLAPPINGBUTT

Ailemize katilmak ister misiniz ? glsme

HERKONU FORUM SİTESİ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HERKONU

2 posters

Gaziosmanpaşa'daki korkunç cinayet aydınlandı !!!

Herkonu Forum Sitesi
    Herkonu Forum Sitesi
    Admin
    Admin

Kadın
    Burç Sembolü : Burcunuzun Sembolü Lütfen
    Medeni Durumu : Evli
    Yasaklanma Sebebi Yasaklanma Sebebi : ---
    Sevdiğim Sözler Sevdiğim Sözler : Söylemediğin sözün hakimi,
    söylediğin sözün mahkumusun.

Alim konuşuyorsa ; Bilirim susmasını ,
    Zalim konuşuyorsa ; Bilirim susmamasını !
    Cahil konuşuyorsa ; Bilirim susturmasını ,
    Bilmediğim konuda ; Bilirim konuşmamasını..

Körden DeğiL!! Nankörden,
    YüzSüzden DeğiL!! 2 YüzLüden,
    Tipi Bozuk OLandan DeğiL!! Sütü Bozuk OLandan Kork...

Ne kimseyi bir Hırs UğRuna Satarım..
    Ne de Kimseye yaLakaLık Yaparım..
    Ben Sadece,
    Bendeki doğruLarı Yaşarım..!.
    Site Puanı Site Puanı : 1337
    Rep Puanı Rep Puanı : 32

Gaziosmanpaşa'daki korkunç cinayet aydınlandı !!! Empty Gaziosmanpaşa'daki korkunç cinayet aydınlandı !!!

Mesaj tarafından Herkonu Forum Sitesi Çarş. 21 Ocak 2009, 10:30 am

30 gündür Müge ANLI`nin programinda Tüm Türkiye`nin ve yurtdisinin kilitlendigi cinayet sonunda bu sabah aydinlandi....
    Gaziosmanpaşa'daki korkunç cinayet aydınlandı !!! IHA_20090121_39747
    30 gün önce biri otistik olan 2 cocuguyla hunharca öldürülmüstü Ilknur...Ve bu sabah katil yakalandi...

21 Ocak 2009 12:02

Gaziosmanpaşa'da anne ve 2 çocuğunu bıçaklayarak öldürdüğü öne sürülen bir kişi yakalandı. İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, gelişmeyle ilgili şu açıklamayı yaptı.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, geçen ay Küçükköy 860. Sokak'taki 3 katlı binanın en üst katındaki dairede oturan İlknur İslam (24) ve 4 yaşındaki oğlu Yusuf Batuhan İslam ile 1,5 yaşındaki kızı İnci Melek İslam'ın bıçaklanarak öldürülmesine ilişkin çalışma başlattı. Bu çalışmalar kapsamında olayı gerçekleştirdiği iddiasıyla bir kişi gözaltına alındı.

Şubeye gelerek konuya ilişkin bilgi alan İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, şube çıkışında gazetecilerin soruları üzerine, araştırmalar sonucu cinayeti çözdüklerini belirterek, olayla ilgili gözaltına alınan şüphelinin, ''Okan'' adlı kişi olduğunu söyledi.

Bu kişinin kardeşinin, İslam ailesinin kaldığı dairenin alt katında oturduğunu söyleyen Cerrah, ''Öldürülen anne ve çocukları için çok üzgünüz. Allah'tan rahmet diliyoruz. Yakınlarına sabırlar diliyoruz'' dedi.

Olayı aydınlatmak için gece gündüz çalıştıklarını anlatan Cerrah, şöyle konuştu:

''Toplumda hasta ruhlu kişiler olabilir, ama biz çalışmalarımızı sürdürüp bu kişileri de yakalıyoruz. Gözaltına alınan kişinin sorgusu sürüyor. Şüpheli suçunu itiraf etti. Bu kişinin cinayeti hangi amaçla işlediği araştırılıyor.''

Alt katlarindaki, Gökhan`in kardesi Okan katilmis. Okan 18-19 yaslarinda lise son sinif ögrencisiymis..Bugün cikarilacagi mahkemede cinayetin neden isledigi ortaya cikacak..Yarin ki, Müge ANLI`nin programinda aciklanacak.

En son Meltem tarafından Çarş. 21 Ocak 2009, 2:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Nemo
    Nemo
    Admin
    Admin

Erkek
    Burç Sembolü : Yengeç / 22 Haziran - 22 Temmuz
    Mesleği : Teknisyen
    Çocuk Sayısı : 2
    Yaşadığı Şehir / Ülke : Yurtdışı
    Resim Resim : nemo
    Sevdiğim Sözler Sevdiğim Sözler : Doğruluk sonsuzluğun güneşidir.
    Nasıl olsa doğar.

Wendell Phillips

Site Puanı Site Puanı : 203
    Rep Puanı Rep Puanı : 20

Gaziosmanpaşa'daki korkunç cinayet aydınlandı !!! Empty Geri: Gaziosmanpaşa'daki korkunç cinayet aydınlandı !!!

Mesaj tarafından Nemo Çarş. 21 Ocak 2009, 10:54 am

Bu habere çok sevindim.
    Günlerdir bizde onlarla bereber acı çekiyorduk. Olayı bir türlü çözemedi diye polisimize haksız yere kızıyorduk. Şimdi rahatlamış olduk. Zaten eninde sonunda yakalanacağı belli idi. Fakat katil kimdi? İşte bu kafaları çok karıştırıyordu. İster istemez şüpheli olarak eşini veya kayınvalidesini katil sanıyorduk. Nedenlerine gelince seyredenler bilir.

Bakalım neden öldürmüş, onuda yarın öğreniriz inşallah.
    Hiç bir neden katil olmayı haklı tutamaz. Bakalım neler duyacağız.
    Türk polisine zaten güvencim sonsuzdu. Şimdi bu konuda yanılmadığımı tekrar bana ispat ettiler. bravo
    Herkonu Forum Sitesi
    Herkonu Forum Sitesi
    Admin
    Admin

Kadın
    Burç Sembolü : Burcunuzun Sembolü Lütfen
    Sevdiğim Sözler Sevdiğim Sözler : Söylemediğin sözün hakimi,
    söylediğin sözün mahkumusun.

Alim konuşuyorsa ; Bilirim susmasını ,
    Zalim konuşuyorsa ; Bilirim susmamasını !
    Cahil konuşuyorsa ; Bilirim susturmasını ,
    Bilmediğim konuda ; Bilirim konuşmamasını..

Körden DeğiL!! Nankörden,
    YüzSüzden DeğiL!! 2 YüzLüden,
    Tipi Bozuk OLandan DeğiL!! Sütü Bozuk OLandan Kork...

Ne kimseyi bir Hırs UğRuna Satarım..
    Ne de Kimseye yaLakaLık Yaparım..
    Ben Sadece,
    Bendeki doğruLarı Yaşarım..!.
    Site Puanı Site Puanı : 1337
    Rep Puanı Rep Puanı : 32

Gaziosmanpaşa'daki korkunç cinayet aydınlandı !!! Empty Geri: Gaziosmanpaşa'daki korkunç cinayet aydınlandı !!!

Mesaj tarafından Herkonu Forum Sitesi Perş. 22 Ocak 2009, 12:07 pm

Gaziosmanpaşa'daki korkunç cinayet aydınlandı !!! 0585BEC732D63D4E911C7810b
    İstanbul'da öldürülen anne ile 2 çocuğunun katili yakalandı. atv'de yayınlanan Tatlı Sert programı konunun takipçisi oldu, Emniyet'le işbirliği yaptı ve olay aydınlatıldı.

Polis-medya el ele çalıştı
    İstanbul Gaziosmanpaşa'da 22 Aralık 2008'de İlknur İslam (24) ve 4 ve 1.5 yaşındaki iki çocuğu evlerinde katledildi. Ve bu menfur olayın ardından atv'de yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programı, konuyu gündeminden hiç düşürmedi. İstanbul Emniyeti de katilin bulunması için titizlikle çalıştı.

Direnince bıçakladım
    ...Ve dün beklenen haber geldi. Katil Okan Ç., yakalandı. İslam ailesine komşu olduğunu söyleyen katil, "Eve misafir gibi girdim. İlknur bana çay ikram etti. Değerli eşyaları istedim. Direnince bıçakla öldürdüm" dedi. Okan Ç., çocukları kendisini tanımalarından korktuğu için bıçakladığını itiraf etti.

Katilini ağırlamış

İki çocuğuyla birlikte öldürülen İlknur İslam'ın ailesi kızlarının katilinin yakalandığını Müge Anlı'nın programında öğrendi.

Gaziosmanpaşa'da 24 yaşındaki İlknur İslam ile Otistik olan 4 yaşındaki Batuhan ve 1,5 yaşındaki İnci adlı çocuklarının katil zanlısı yakalandı. Soruşturmayı yürüten Cinayet Büro Amirliği dedektifleri, sorguladığı kişilerden 16'sının kan örneğini aldı. Evde bulunan kıllardan elde edilen DNA analizi sonuçlarıyla karşılaştırıldı.

Canlı yayında
    Karşılaştırma sonucunda Okan Ç.'den alınan örneklerin evde bulunanlarla uyuştuğu tespit edildi. Okan Ç., dün gözaltına alındı. İlknur İslam'ın annesi, eşi, kardeşi ve kayınvalidesi, cinayeti gündeminden indirmeyen atv'de 'Müge Anlı'yla Tatlı Sert' programına katıldı. Aile üyeleri İlknur'un katilinin yakalandığı haberini canlı yayında öğrendi. İslam ailesi emniyetle işbirliği yapan Müge Anlı ve İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'a teşekkür etti.

Hırsızlık yapacakmış
    İlknur İslam'ın komşusu olan Okan Ç., cinayetleri soğukkanlılıkla itiraf etti. Okan Ç., cinayetleri hırsızlık amacıyla işlediğini söyledi. "Paraya ihtiyacım vardı. İlknur İslam'ın kocasının evde olmadığını biliyordum. Beni tanıdığı için eve aldı. Çay ikram etti. Amacımı hiç anlamadı. Bıçakla onu tehdit edip evdeki değerli eşyaların yerini söylemesini istedim. Direnince öldürdüm" diyen Okan Ç., çoçukları ise cinayeti gördükleri için öldürdüğünü söyledi.

Similar topics

-

Forum Saati Salı 19 Mart 2024, 5:54 am